دکتر کلانتری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم:

بسیج تمهید کننده تمدن نوین اسلامی است
تعداد بازدید:۱۱۳
بسیج تمهید کننده تمدن نوین اسلامی است
دکتر کلانتری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم:

به گزارش پایگاه خبری معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، در جلسه هم اندیشی بسیج اساتید وزارت علوم با معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، دکتر کلانتری ضمن تبریک هفته بسیج به همکاران حاضر در جلسه، بیان نمودند: بسیج فقط یک تشکل نبود، بلکه یک روحیه بود و در واقع یک نوع مواجهه با عالم بود، یک نگاه آسمانی که همواره مورد اعجاب رسانه ها و نویسندگان بوده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ضمن تاکید بر اهمیت جایگاه بسیج در نگاه رهبران انقلاب اسلامی، افزودند: بسیج، معین روزهای سخت مردم بوده است. بسیج هم افزا کننده نیروهای متفرق در جامعه است. بسیج در شرایط سخت همواره به کمک انقلاب، نظام و مردم آمده است.

دکتر کلانتری ضمن بیان اینکه در مورد ظرفیت ملکوتی شهدا همیشه اجماع وجود دارد، تاکید کردند: شجره بسیج در مقیاس ملی و بین المللی ثمر داده است و بسیج تمهید کننده تمدن نوین اسلامی است.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، با تاکید بر همکاری و هم افزایی نهادهای فرهنگی به ویژه بسیج اساتید و معاونت فرهنگی وزارت علوم، افزودند: باید از همه ظرفیت ها برای حل مشکلات بهره ببریم و در این زمینه ظرفیت بسیج اساتید و دانشجویی ظرفیت مناسبی است. پیگیری عملیاتی سازی فرمایشات رهبر معظم انقلاب به ویژه تاکیدات معظم له در حوزه جهاد تبیین باید در دستور کار ما باشد.

دکتر کلانتری ضمن بیان اینکه در بسیج باید تنوع سنی را رعایت کنیم، افزودند: تربیت جوان مومن انقلابی که از مطالبات جدی مقام معظم رهبری هست، باید در دستور کار بسیج به ویژه بسیج دانشجویی قرار گیرد.

در ادامه جلسه جمعی از اعضای شورای مرکزی بسیج اساتید در مورد مسائل مختلف اظهار نظر نمودند.