دکتر جعفرپور رئیس مرکز بسیج اساتید وزارت علوم:

بسیج اساتید آمادگی ارائه راه حل برای مسائل آموزش عالی را دارد
تعداد بازدید:۹۳
جلسه هم اندیشی شورای مرکزی بسیج اساتید با حضور دکتر کلانتری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و دکتر جعفرپور، رئیس مرکز بسیج اساتید وزارت علوم در هفته بسیج در محل معاونت فرهنگی و اجتماعی برگزار شد.
دکتر جعفرپور رئیس مرکز بسیج اساتید وزارت علوم:

به گزارش پایگاه خبری معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، در جلسه هم اندیشی بسیج اساتید وزارت علوم با معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، دکتر جعفرپور ضمن تبریک هفته بسیج به همکاران حاضر در جلسه، بیان نمودند: بسیج اساتید در دوره جدید دو سطح فعالیت را انجام داده است، سطح اول اجرای برنامه های مناسبتی و دیگری شناسایی نظام مسائل آموزش عالی.

رئیس مرکز بسیج اساتید ضمن تاکید بر اتخاذ رویکرد حل المسائلی در بسیج اساتید، افزودند: تمام تلاش ما این بوده که در سه سطح منطقه ای، ملی و بین المللی مسائل شناسایی شود و در مورد هر کدام با توجه به ظرفیت موجود راه حل هایی ارائه شود.

وی با اشاره به مسائل و چالش های آموزش عالی تاکید کردند: این مسائل و چالش ها با توجه به توان اساتید و دانشجویان قابلیت دارند.

دکتر جعفرپور ضمن بیان اینکه بسیج اساتید حافظ و پیشتیبان ارزشهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در دانشگاهها و کشور هستند، افزود: پیگیری مطالبات رهبری از دانشگاهها از طریق ایجاد چند دبیرخانه در مورد بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و جهاد تبیین از ضرورت های جدی و مطالبات بسیج اساتید در دانشگاههاست.

در این جلسه پس از فرمایشات دکتر کلانتری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، اعضای شورای مرکزی بسیج اساتید در مورد مسائل مختلف از جمله فعال سازی کمیته مناسبت های وزارت علوم اظهار نظر نمودند.