فرمانده جدید پایگاه بسیج کارکنان ستادی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (پایگاه شهید ادایی) منصوب شد

۳۰ آبان ۱۴۰۰ | ۱۴:۱۹ کد : ۶۴۸۷۱ رویداد های مهم اخبار برگزیده بدون عنوان اخبار داغ
تعداد بازدید:۱۲۹
سرهنگ پاسدار وحید تیموری، مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان تهران بزرگ با صدور حکمی، دکتر «جعفر جعفری» را به مدت دو سال به عنوان فرمانده پایگاه بسیج کارکنان ستادی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (پایگاه شهید ادایی) منصوب کرد.
فرمانده جدید پایگاه بسیج کارکنان ستادی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (پایگاه شهید ادایی) منصوب شد

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، در متن این حکم انتصاب آمده است؛ بنا به پیشنهاد فرمانده مرکز مقاومت بسیح وزارت علوم و دانشگاه‌ها جناب عالی را به عنوان فرمانده پایگاه بسیح شهید ادایی منصوب می‌نمایم.

امید است با استعانت از خداوند متعال و نصب‌العین قراردادن تقوا، جهاد در راه خدا و رهنمودهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی، مؤسس شجره طیبه بسیج، حضرت امام خمینی (رحمه ا…) و همچنین فرامین، تدابیر و منویات ولی امر مسلمین، فرمانده معظم کل قوا، حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) بتوانید با بهره‌گیری از امکانات مادی و معنوی، با همت و تلاش فراهم آورده و آنان را در صحنه‌های مورد نیاز انقلاب شکوهمند اسلامی به کارگیری نمائید و در جهت پویایی بسیج ده‌ها میلیونی گام‌های مؤثری بردارید و وظایف و انتظارات ذیل را به نحو مطلوب پیگیری و برآورده سازید.

۱- تلاش همه جانبه بر اساس برنامه‌های ابلاغی جهت کمک به تحقق دولت اسلامی
۲- جذب، سازماندهی و اجرای سند انتظار بسیجیان
۳- اقدام لازم در جهت اجرای برنامه‌های هفته بسیج، هفته دفاع مقدس، دهه مبارک فجر و سایر مناسبت‌ها
۴- هدایت، سازماندهی و اجرای تمرینات گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر و آماده سازی آنها برای دفاع از مقر حوزه مقاومت بسیج؛ کارکنان دانشگاه‌ها

سرهنگ پاسدار وحید تیموری

مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان تهران بزرگ


( ۱ )