تبریک رئیس مرکز بسیج اساتید وزارت علوم به همکاران وزارت علوم

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۹ کد : ۴۵۳۲۸ رویداد های مهم اخبار برگزیده بدون عنوان
تعداد بازدید:۴۵۹
دکتر رشید جعفرپور، رئیس مرکز بسیج اساتید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به همکاران وزارت علوم بابت آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی نامه تبریک ارسال نمود.
تبریک رئیس مرکز بسیج اساتید وزارت علوم به همکاران وزارت علوم

تبریک رئیس مرکز بسیج اساتید وزارت علوم به همکاران وزارت علوم

دکتر رشید جعفرپور، رئیس مرکز بسیج اساتید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همکاران وزارت علوم بابت آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی نامه تبریک ارسال نمود.

ایشان در نامه یادآور شده است:

ضمن تبریک دهه مبارک فجر در چهلمین بهار انقلاب اسلامی و تسلیت ایام فاطمیه، همانگونه که مستحضر هستید در آستانه آغاز دهه پنجم انقلاب شکوهمند اسلامی ایران هستیم. انقلاب اسلامی حاصل اتکا و توکل به پشتوانه عظیم و لایزال الهی، هدایت و رهبری امام بزرگوار (ره)، همت، تلاش و فداکاری ملت مسلمان ایران بود که با همراهی و هم افزایی این سه عامل در مبارزه مستمر و طولانی علیه استبدا و استعمار در قرن بیستم به ثمر رسید. در این چهار دهه نیز علیرغم همه دشمنی ها و توطئه های داخلی و خارجی از قبیل جنگ تحمیلی، تهاجم فرهنگی، تحریم های فلج کننده و تهدیدهای سخت و نرم به حول و قوه الهی با درایت و مدیریت مقام معظم رهبری آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) و بصیرت انقلابی ملت همیشه در صحنه با شور و نشاط راه کمال را به ویژه در عرصه های علمی، پژوهشی و فناوری طی نموده است. اینجانب ضمن آرزوی توفیق و بهروزی همکاران محترم، آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی را به شما تبریک عرض نموده و آرزوی تحقق همه ارزشها وآرمانهای والای انقلاب اسلامی را از خداوند منان مسئلت دارم.

وی در پایان برای همگان آرزوی موفقیت و سربلندی در پناه قرآن و عترت در خدمت به نظام اسلامی نمود.